malyksiaze.e-fora.pl
http://malyksiaze.e-fora.pl/

Wypracowania
http://malyksiaze.e-fora.pl/viewtopic.php?f=7&t=8
Strona 1 z 1

Autor:  Oskar [ Pią Sie 14, 2009 8:45 am ]
Temat postu:  Wypracowania

Ctrl+C a potem Ctrl+V :D

Jeśli uważasz, że napisałeś dobre wypracowanie, wklej je w tym wątku. Jeśli naprawdę będzie ciekawe, dołączę je do strony www.

Autor:  Maja [ Czw Maj 20, 2010 11:41 am ]
Temat postu:  Re: Wypracowania

Coprawda wypracowania nie pisałam, jednak w zeszłym roku robiłam referat o "Ziemi, Planecie Ludzi". Pomysł wyszedł właśnie z omawiania "Małego Księcia" jako lektury, a że jest to jedna z moich ukochanych książek postanowiłam, że znajdę sobie motywację do poszerzenia swojej znajomości dzieł Exupery'ego (nie mogłam już powiedzieć, że nie mam czasu).
Uważam, że miłośnicy "Małego Księcia" wręcz obowiązkowo powinni znać przynajmniej "Ziemię, Planetę Ludzi". Coprawda jest nieco trudniejsza w czytaniu, ale naprawdę warto. W trakcie czytania można znaleźć mnóstwo powiązań. W moim referacie określiłam "Ziemię (...)" jako bazę do stworzenia "Małego Księcia" (jakby "Mały Książę" to "Ziemia Planeta Ludzi" przełożona na łatwiejszy język).
Dodam, że jest tam również mnóstwo cudownych cytatów, a nie jest aż tak wielce skomplikowana, bo jako uczennica gimnazjum byłam w stanie zrozumieć i opisać to co przeczytałam.
Pozdrawiam i polecam.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/